ul. Królewska 64, 05-822 Milanówek22 724 44 58, 695 129 180Pon - Pt: 08:00 - 20:00 Sob: 08:00 - 14:00

lek. med. Joński-Jastrzębowski

lek. med. Sebastian Joński-Jastrzębowski, specjalista medycyny rodzinnej, konsultacje pediatryczne

Urodzony Gdańszczanin, na Mazowszu od 2004r., Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista medycyny rodzinnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2009 r., zawodowo pediatra od 2011r.
Poza pediatrią i medycyną ogólną zainteresowania zawodowe to neurologia i psychiatria dzieci i dorosłych, kardiologia dorosłych oraz holistyczne – całościowe podejście do pacjenta.
Droga zawodowa to m. in. Szpital Dziecięcy ul. Działdowska w Warszawie (prof. Radzikowski, prof. Albrecht), Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim (oddział pediatrii), przychodnie publiczne w Brwinowie, Nadarzynie, Magdalence, Grodzisku Mazowieckim i Milanówku, praca naukowo badawcza (współautor publikacji w dziedzinie biogastrologii dziecięcej m. in. w piśmie „Standardy Medyczne Pediatria”) jak też rozdział nauki i pracy za granicą jako General Practitioner NHS w Wielkiej Brytanii. Obecnie m. in. Szpital Powiatowy w Sochaczewie (poradnia pediatryczna). Członek Royal College of General Practitioners. Pediatra Roku w plebiscycie Hipokrates Mazowsza 2019 w powiecie żyrardowskim.
Prywatnie tata czwórki dzieci, mąż wspaniałej specjalistki pediatrii, kibic piłki nożnej ale też wielbiciel sztuki, amatorsko muzyk i interpretator poezji śpiewanej, folkowej i rockowej.