ul. Królewska 64, 05-822 Milanówek22 724 44 58, 695 129 180Pon - Pt: 08:00 - 20:00 Sob: 08:00 - 14:00

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, a ponad to trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych ściśle określone przez lekarza dawki fosfatydylocholiny (PPC), substancji pozyskiwanej z ziaren soi. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów, jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Dlatego jest to obecnie najbezpieczniejsza metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru. Nie dostaje się bezpośrednio do krwi

Efekty zabiegu:
– utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
– lepszy metabolizm komórek skóry,
– lepsze mikrokrążenie,
– stymulacja regeneracji skóry,
– lepsze odżywienie skóry

Miejsca iniekcji:
– podbródek,
– brzuch,
– boczki,
– pośladki
– bryczesy
– ramiona,
– wewnętrzna część ud,
– kolice kolan,
– fałdy na klatce piersiowej
– fałdy pachowe
– fałdy żebrowe

Przeciwwskazania
– ciąża oraz karmienie piersią,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– padaczka oraz choroby wątroby i nerek,
– aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć,
– alergia na składniki preparatu (soja)
– otyłość.

Preparat: Mesoline Slim

Czas trwania zabiegu: 30 min.

Efekt:

Stopień redukcji tkanki tłuszczowej bywa większy lub mniejszy, zależnie od rejonu ciała poddanego zabiegowi. Zazwyczaj wykonuje się od 2 do 5 sesji, co 6 – 8 tygodni. Dokładna liczba zabiegów zależy po pierwsze od rejonu, gdzie wstrzykuje się preparat i po drugie od podatności pacjenta na PPC. U ok. 2 proc. pacjentów nie uzyskuje się na niego odpowiedzi. 

Skutki uboczne:

Niezwykle rzadkie, aczkolwiek możliwe, skutki uboczne lipolizy to czasowe zaburzenia krążenia, wzrost potliwości, objawy grypopodobne, krwawienia, biegunka oraz powstanie zgrubień.

 

foto: <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/młoda-kobieta-otrzymania-masaż-głowy-w-centrum-spa_1318993.htm”>Designed by Javi_indy</a>