ul. Królewska 64, 05-822 Milanówek22 724 44 58, 695 129 180Pon - Pt: 08:00 - 20:00 Sob: 08:00 - 14:00

Lek. med. Grzegorz Witkowski

lek. med. Grzegorz Witkowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej, przez cały czas, związany z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, następnie w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacyjnej, gdzie aktywnie pracuje do chwili obecnej. W trakcie codziennej pracy aktywnie uczestniczy i przeprowadza pełen zakres operacji narządów jamy brzusznej, operacji tarczyc, przepuklin oraz wideotorakoskopowe splanchnicektomie. Bierze aktywny udział w prowadzonym w Klinice programie przeszczepiania narządów miąższowych - nerek i trzustek. We współpracy z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, zajmuje się diagnostyką i chirurgicznym leczeniem Pacjentów ze zmianami o typie trądziku odwróconego. Dodatkowo prowadzi skuteczne leczenie ran przewlekłych.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Uczestnik krajowych i zagranicznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz transplantacyjnej. Przedstawia doniesienia zjazdowe w trakcie konferencji naukowo-szkoleniowych oraz publikuje prace naukowe w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Autor rozdziałów w książkach medycznych z zakresu chirurgii.
Wykładowca Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, które szkoli lekarzy w trakcie specjalizacji lekarskich.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu ultrasonografii, szkoląc się pod okiem najlepszych radiologów oraz biorąc aktywny udział w licznych kursach i szkoleniach.
W swojej pracy prezentuje holistyczne podejście i pełne zaangażowanie w proces diagnostyczno-terapeutyczny Pacjentów.